• İngilizce
  • Türkçe
  • Almanca

NELER YAPIYORUZ

VIP DİZAYN

TRIMO aracınız için, benzersiz tasarım seçenekleri geliştirir, üretir ve uygular.

Her bir TRIMO Aracı, müşterilerin kişisel taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.

MİNİBÜS OTOBÜS KAROSER

TRIMO OTO DİZAYN 1994 yılından beri yolcu taşımacılığında kullanılan Otobüs, Minibüs ve Panelvan araçların dönüşmünü yapmaktadır

Müşterimizin talepleri doğrultusunda, kişiye özel, işinde uzmanlaşmış kaliteli personel ve dünya standartlarında kullanılan en güncel malzemelerle araçlarını kişiselleştirmektedir.

ÖZEL PROJE ARAÇLARI

” Bir insanın hayal edebildiği bir şeyi, diğer insanlar gerçeğe dönüştürebilir.” Jules Verne

Tüm araçlar müşterimizin tercih ve isteklerine göre kişiselleştirilebilir.

TASARIM SÜRECİMİZ

  • Tanışma & Karar Verme
  • TASARIM & ARAÇ OLUŞTURMA
  • ÜRETİM & MONTAJ
  • TESLİMAT

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için Tasarım Stüdyomuza hoş geldiniz. Koltuk döşemesinden iç kaplamalara, tasarımın bütünlüğünü oluşturan tüm kombinasyonlar burada karar veriliyor. Deri, Alcantara, Ahşap Kaplama ve Krom Kaplama ile kombinasyon yapılıyor. Küçük ayrıntılar, tasarımın oluşmasında fark yaratıyor.

Tüm araçlar müşterinin kişisel tercihlerine göre dizayn edilir. Aracın tasarımında kullanılan sonsuz oluşturma seçenekleri vardır. Aracın sadece içi değil, dış dizaynı da uzamanlık alanımıza girer. Tasarımın oluşturulma biçimindeki farklılıkları takdir edeceksiniz.
Kullandığımız tüm ürünlerdeki gibi; deri’nin sadece deri olmadığını anlaybilirsiniz. Ahşap kaplama sadece ahşap kaplama değildir ve hangi tasarımın sizin ve kendi yaşam tarzınız için en uygun olduğunu bulun.

TRIMO, 1994 yılından bu yana yolcuların taşıması için tasarlanan araç dönüşümü gerçekleştiriyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre bireysel olarak el yapımı ve özel imalat, işinde uzman personeli tarafından kendi bünyesinde tasarlıyor ve üretiyoruz. TRİMO kaliteli malzeme, titiz işçilik, modern teknikler ve geleneksel beceriler ile dünyaya Lüks VIP araçlar üreriyor.

Araçları tasarladıktan sonra, Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin mevcut en hızlı gönderim yöntemleriyle Kara, Deniz, Hava ya da Demiryolu vasıtaları ile dünya çapında nakliye şirketleri ile koordinasyon yapıyoruz.  Aracınızı istediğiniz yere, mümkün olan en verimli şekilde getirecek çeşitli ulaşım yöntemleri kullanıyoruz. Aracını sürerek getiren / almak isteyen müşterilerimiz için de teslimat yapıyoruz.

  • TÜM ÜRÜNLER

MÜŞTERİ YORUMLARI